ПАН Диван, магазин меблів у м.Новоград-Волинському

Стінки

СТІНКА В ЗАЛ, МЕБЛІ ПОВИННІ БУТИ КРАСИВИМИ

У виборі предметів інтер’єру потрібно бути вимогливими до якості, а також враховувати їх практичність і зручність. Це ключові вимоги до створення затишку у вашій оселі. 

Якщо ви вирішите облаштувати свою квартиру красивими меблями — стінка в зал якнайкраще виправдає ваші очікування. Таким чином, ви забезпечите себе додатковим місцем для зберігання потрібних речей, а кімнату прикрасять меблі в зал, що підкреслюють загальну стилістику приміщення.

Стінки, фото-1

Чому варто купити стінку в зал:

  • подібний спосіб облаштування кімнати сприяє розрахунку потрібної кількості елементів меблів з ​​урахуванням величини приміщення;
  • стінки в зал можуть бути встановлені не тільки уздовж стін — сучасний дизайн дозволяє вибирати вільну розстановку меблів;
  • стінку в зал необов’язково розташовувати поблизу м’яких меблів;
  • всі модулі, реалізовані у нас, витримані в одному стилі, вони підтримають гармонію у вашому будинку;

Також легко можна переставити ці меблі, зал при цьому придбає нову атмосферу. Освіжати інтер’єр рекомендується раз на 1-2 роки, так як на думку психологів, незмінний простір діє гнітюче. А пересунувши і помінявши місцями наявні меблі, ви вже досягаєте потрібної різноманітності. Це гарантує психологічний комфорт.

Стінки, фото-2

ВИДИ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ В ЗАЛ

Модульні меблі для вітальні також називають стінкою. Модулі цього предмета інтер’єру щільно стоять один до одного, створюючи гармонійну, цілісну композицію. Правильне поєднання корпусних меблів з ​​м’якими меблями і загальним дизайном будинку прекрасно завершує створюваний образ приміщення.

Трендом останнього часу став стиль хай-тек. У той же час, класичні варіанти не менш популярні. Тому, наші дизайнери все частіше пропонують клієнтам вибирати таку стінку для залу, яка найбільше підходить під інтер’єр. Варто також звернути увагу на види стінок та інші елементи меблів для вітальні.

Отже, меблі для вітальні бувають наступних модифікацій:

  • стінка-гірка для залу — об’єднує в собі лаконічність і практичність;
  • радіусна стінка — модне нововведення, набагато ергономічні інших видів меблів;
  • модульні стелажі та горки — відмінно підійдуть любителям мінімалізму;
  • тумба під телевізор — самостійний елемент, який прекрасно виконує відразу дві функції: утримує на собі тв-панель, і служить для зберігання речей;
  • міні-стінки для залу — відмінна альтернатива для малогабаритних приміщень — в виручать практичністю і додадуть затишку вашій квартирі.

У нас в асортименті присутні і столи різного призначення — від маленьких журнальних до масивних. Останні служать для прийому великої кількості гостей з метою приємного проведення часу в домашній, теплій атмосфері, оточеній прекрасним інтер’єром.

Якщо у вас виникли питання, коли ви доглядали собі наші меблі для зали, звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією. Ми гарантуємо вичерпну відповідь і дамо додаткові поради. Телефонуйте вже сьогодні!

Ми в мережі
Файли